Gustav Rudberg oljemålning

261817

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 56x74 cm

Smärre ytskador och fläckar

Konst, Måleri

Kundcenter

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1416194
6 000
1415061
2 800
1412191
2 600
1412185
2 400
1411256

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.