Fåtölj Ligne Roset

261816

FÅTÖLJ, 1980-tal, Claude Grisson för Ligne Roset, "Zen Lounge Chair", etikettmärkt, blå skinnklädsel, karmar i svart plast, sitthöjd ca 37, 5 cm

Slitage

Rum 6

Fåtölj Ligne Roset

Budhistorik

2014-09-02 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.