Frederic Wellton oljemålning

261812

WELLTON, Frederic (född 1952): Äpplen, signerad och daterad F Wellton, olja på pannå, ca 23x23 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Fack 11

Frederic Wellton oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1414668
2014-09-02 08:16:17

2014-09-02 kl 20:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.