Rastande sällskap oljemålning

261809

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, med otydlig signatur, rastande sällskap, olja på pannå, 19x29 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Rastande sällskap oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1415477
2 800
1416189
2 600
1415477
2 400
1416188
1415477

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.