Vätskekompass Lyth

261803

VÄTSKEKOMPASS, märkt Instrumentfabriks AB Lyth Stockholm, numrerad 22377, fodral i ek, höjd ca 10,5, 16x16
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fodral med spricka

Nautica/Technica

Monter 14

Vätskekompass Lyth

Budhistorik (4 bud)

1415943
450
1416163
1415943
1404416

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.