Nadia Nukalo oljemålning

261802

NUKALO, Nadia (född 1953): Ballerinor, signerad Nukalo, olja på duk, 79x61 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Nadia Nukalo oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1416162
4 800
1416154
4 600
1416151
4 400
1416150
4 200
1416147

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.