Antoni Tapies färglitografi

261790

TAPIES, Antoni (Spanien,1923-2012): Komposition i gult och rött, signerad och numrerad Tapies 87/150, färglitografi, 55x75 cm

Fack 15

Antoni Tapies färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1411901
1408756
1408756
1 900
1406148
1 800
1408247
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.