Ardy Strüver oljemålning

261782

STRÜVER, Ardy (född 1939): "Reincarnation in red", signerad och daterad Ardy daterad -63, olja på duk, 45x60 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ardy Strüver oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1409210
1 900
1416095
1 800
1409210
1 700
1416086
1 600
1409210

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.