Gunnar Norrman torrnål

261780

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "I bergsbyn", signerad och daterad G. Norrman 1976, torrnål, numrerad 5/10, bildyta ca 16,5x12,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fack 8

Gunnar Norrman torrnål
Budhistorik (11 bud)
1406892
1416036
1406892
950
1416020
900
1406892
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.