Olja On the Fife coast near St. Monance Skottland

261775

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Skottland, 1800-tal): "On the Fife coast near St. Monance", 25,5x36 cm; oramad

Krackelyrer spår efter ramning, mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 17

Budhistorik (15 bud)
1417944
1412147
1417560
1412147
850
1417559

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.