Etsningar av Folke Gullby

261770

GULLBY, Folke (1912-1982): (2) Svampar, signerade Gullby, etsningar, ca 7,5x8 respektive 20x15 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fack 8

Etsningar av Folke Gullby

Budhistorik (24 bud)
1416220
1416232
1416220
3 800
1416219
3 600
1416198
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.