Emmylou Harris

261768

CALVERO, Torbjörn (född 1949): "Emmylou Harris", pigment print, 3/7, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 3/7 1976, ca 70x47 cm

Pop/Rock, Konst, Konst, Fotografi

Rum 11

Emmylou Harris

Budhistorik (14 bud)
1422434
9 200
1421448
9 000
1421447
8 400
1421445
8 000
1421443
6 000

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.