Torsten Bergmark oljemålning

261762

BERGMARK, Torsten (1920-96): Komposition med berg, monogramsignerad och daterad TB 53, olja på duk, 31,5x52,5 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Torsten Bergmark oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1415942
1409337

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.