Reinhold Ljunggren litografi

261756

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): Strandbild med hus och fyr i vinter, signerad R Ljunggren 241/310, färglitografi, ca 49x29 cm

Fack 16

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (10 bud)
1411292
900
1415560
850
1411292
650
1404770
600
1404770
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.