Maria Boczweska litografi

261751

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med lökar, signerad, 154/250, färglitografi, 57x79

Fack 3

Maria Boczweska litografi
Budhistorik (4 bud)

1416033
450
1415861
1412828
1406562

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.