Georg Suttner oljemålning

261749

SUTTNER, Georg (1922-2014): Komposition från Dalsland, signerad Suttner, olja på duk, ca 23x32 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1415747
1415714
1 900
1415714
1 700
1415173
1 600
1415076

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.