Margareta Petré oljemålning

261744

PETRÉ, Margareta ( Född 1943): Komposition, signerad Petré, olja på duk, 41x54 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Margareta Petré oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1415933
1415615
1412475

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.