Spegel venetiansk stil

261743

SPEGEL, 1900-tal venetiansk stil, fasettslipat glas, höjd 93x62 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 7

Spegel venetiansk stil

Budhistorik (5 bud)
1415931
1414181
1412161
950
1404206
850
1404028

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.