Karel Appel färglitografi

261740

APPEL, Karel (Holland,1921-2006): "Petit personages 73", signerad Appel 75, 49/100, färglitografi, 35x27 cm

Fack 1

Karel Appel färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1415913
1 900
1414324
1 800
1415912
1 800
1414324
1 600
1408436

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.