Susanne Nessim färglitografi

261736

NESSIM, Susanne (född 1944): Simmare, signerad och daterad Nessim -79, färglitografi, 65x49 cm

Fack 15

Susanne Nessim färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1405411
2014-08-27 06:00:04

2014-09-02 kl 19:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.