KG Nilson serigrafi

261734

NILSON K.G (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1978, 88/100, serigrafi, 45x105 cm

Fack 18

KG Nilson serigrafi
Budhistorik (6 bud)
1417947
550
1413992
500
1417946
500
1413992
1417677

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.