Hans Norbo etsning

261731

NORSBO, Hans (1897-1955): "Renstjernasgatan" (Sista Styverns trappor), signerad och daterad Hans J:son Norsbo1939, etsning, 24x23,5,

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 5

Hans Norbo etsning

Budhistorik (14 bud)
1417943
850
1417906
1417857
750
1417903
750
1417857
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.