Harald Wiberg oljemålning

261730

WIBERG, Harald (1908-1986): Kråkor i vinterlandskap, signerad och daterad 1944, olja på duk uppfordrad på pannå, 28x42 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Rum 4

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1412782
2 600
1411924
1411716
1 600
1411116
1411115
950

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.