Roland Stenström oljemålning

261729

STENSTRÖM, Roland (född 1920): "Kråka", signerad och daterad 1948, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Roland Stenström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1415890
600
1414838
550
1412776
500
1414837
500
1412776
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.