Odentierad konstnär

261727

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Indien, 1800-tal): Ormar i kamp, akvarell, ca 6,5x5,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Monter 14

Odentierad konstnär
Budhistorik (2 bud)

1415903
1410108

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.