Birger Ljungquist blandteknik

261720

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): "Profil", signerad och daterad 1949, blandteknik, 19x24 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Birger Ljungquist blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1417878
1417337
750
1416371
700
1416145
650
1416144

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.