Lasse Åberg litografier

261707

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Förslag till souvenir" resp Musse Pigg i skål, signerade, färglitografier, 75x55 resp 50x63 cm

Fläckar, gulnader

Fack 12

Lasse Åberg litografier

Budhistorik (4 bud)

1416819
450
1415977
1413840
1409423

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.