Gunnar Cyren flodhäst tenn

261701

CYRÉN, Gunnar (född 1931): Flodhäst, signerad, tenn, höjd 8, längd ca 14 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Botten med firmalogotype samt datering

Diverse

Monter 12

Gunnar Cyren flodhäst tenn

Budhistorik (14 bud)
1414037
2 800
1406309
2 600
1414033
2 600
1406309
2 400
1412264

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.