Maria Boczewska oljemålning

261695

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med löv, signerad M.Boczewska, olja på duk uppfodrad på pannå, 19x21 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Maria Boczewska oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1417933
1 400
1417927
1 300
1417924
1417881
1412723

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.