Stolar gustavianska

261689

STOLAR, 2 st, 1800-tal, gustavianska, provinsarbete, bemålade, sitthöjd ca 46 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Renoverade, kompletterade

Rum 12

Stolar gustavianska

Budhistorik (18 bud)
1414743
1414742
1 400
1414741
1 300
1414740
1414738

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.