Karmstol Karl Johan

261686

KARMSTOL, 1800-tal, Karl Johan, sitthöjd ca 47 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador, slitage, fläckar

Rum 5

Karmstol Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
1415884
700
1409243
650
1415883
650
1409243
600
1415882
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.