Nils R Svensson litografier

261685

SVENSSON Nils R (samtida): (3) Kompositioner, signerade och daterade Nils R Svensson 82-83, numrerade 10/30, 13/20, 7/30, litografier, 45x60 cm vardera

Fack 3

Nils R Svensson litografier

Budhistorik (6 bud)
1412140
750
1414731
700
1412140
650
1405389
600
1410059
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.