Maria Manuela Vintilescu målning

261681

VINTILESCU, Maria Manuela (född 1959): Yellow flower, signerad MV, akryl på duk, 135x30,5 cm
Proveniens: Nutida, Stockholms Auktionsverk, mars 2000, kat. nr. 732

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (6 bud)
1416735
8 000
1409187
6 000
1408337
5 000
1407176
4 600
1407103

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.