Simeon Öquist oljemålning

261680

ÖQUIST, Simeon (1868-1955): Modell vid öppenspis, signerad och daterad 1929, olja på duk, 82x55 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 4

Simeon Öquist oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1415878
3 200
1415757
1415757
2 600
1415877
2 400
1415757
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.