Spelbord

261672

SPELBORD, 1900-talets början, faner i mahogny, uppfällbar skiva, höjd ca 78, 87x84
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage, skiva delvis blekt

Rum 4

Spelbord

Budhistorik (17 bud)
1415876
1415873
1415869
1415868
950
1415867
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.