Hörnvitrinskåp

261662

HÖRNVITRINSKÅP på benställning, 1800-talets slut, intarsia, höjd 205, bredd 69 cm, nyckel medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Defekt lås, lagningar, skador, senare benställning

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Hörnvitrinskåp

Budhistorik (17 bud)
1415591
1415589
1 900
1415588
1 800
1415587
1 700
1415586
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.