Salongsgrupp i Louis seize-stil

261661

SALONGSGRUPP, 8 delar, 1900-talets hälft, Louis seize-stil, förgylld, bestående av soffa, 2 fåtöljer, 4 stolar, bord med marmorskiva, soffans längd 136 cm, bordets höjd 78, 99x68 cm

Bruksslitage

Rum 5

Budhistorik (16 bud)
1413764
10 000
1413762
9 600
1409914
8 200
1408387
8 000
1408000
6 600

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.