Golvur 1700-tal

261655

GOLVUR, 1700-tal, urtavlan märkt Ehrenbergh in Calmare nr 8, bemålat, delvis förgylld dekor, pendel och lod finns, höjd 220 cm

Skador och färgbortfall

Rum 15

Golvur 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
1413932
500
1412229
450
1412227
1412226
1412224

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.