Carambole mm

261653

CARAMBOLEBORD, 1900-tal, Gunnar Söderberg, Uppsala, höjd ca 84, 217x123, ca medföljer 6 köer, 6 klot
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre slitage

Möbler, Diverse

Rum 7

Carambole mm

Budhistorik (1 bud)

1406870
2014-08-27 22:16:20

2014-09-02 kl 17:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.