Soffbord

261652

SOFFBORD, 19/2000-tal, skiva av sten, benställning av betsat trä, höjd ca 50, 150x70 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Rum 7

Soffbord

Budhistorik (12 bud)
1415626
1415500
750
1415271
700
1414870
650
1414704
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.