Bockbord

261651

BOCKBORD, 1900-talets första hälft, sarg med låsbara lådor, ca 86, 165x80 cm, nycklar medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage, omarbetad, senare lådor

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 10

Bockbord

Budhistorik (18 bud)
1415699
1 600
1408405
1414363
1 400
1408405
1 300
1412705

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.