Snedklaffssekretär

261649

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal, inredning med lådor, höjd ca 99, 96x46 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage, lås saknas

Rum 5

Snedklaffssekretär

Budhistorik (2 bud)

1410241
1406920

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.