Slagbord

261648

SLAGBORD, 1900-tal, sarg med låda, svarvade ben, fällbara klaffar, höjd ca 74, 220x100 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre slitage

Rum 4

Slagbord

Budhistorik (1 bud)

1408124
2014-08-28 20:00:56

2014-09-02 kl 17:30
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.