Skrin Kina lackarbete

261644

SKRIN, 1900-tal, Kina, lackarbete, höjd 27, 42x25 cm

Låspinne saknas, smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Skrin Kina lackarbete

Budhistorik (12 bud)
1413922
1404268
1 900
1413921
1 900
1404268
1 800
1413920
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.