Edvin Lindholm-Houge blandtekniker

261639

LINDHOLM-HOUGE, Edvin (1898-1969): (2), Marknad I samt II Borgholm, signerade och daterade Edv Lindholm -38, blandtekniker på papper, 20,5x20,5 resp. 19x19

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik

2014-09-02 kl 17:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.