Erik Birger Gustavsson oljemålning

261637

GUSTAVSSON, Erik Birger (1913-2005): Sittande modell, signerad och daterad Erik B Gustavsson 76, olja på duk, 56x38 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (17 bud)
1415964
2 800
1415963
2 600
1415954
2 400
1415945
1415950

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.