Stig Jonzon oljemålning

261636

JONZON, Stig (1913-1987): "Bygata Kastlösa, Öland", signerad och daterad S Jonzon-1953, olja på pannå, 15x21 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1415828
450
1415692
1415112
1407200

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.