Axel Kargel oljemål

261633

KARGEL, Axel (1896-1971): "Artisten Gustav Örn", signerad A Kargel 1923, olja på pannå, 28x20 cm
Proveniens: Konstnärens dotter

Konst, Måleri

Kundcenter

Axel Kargel oljemål

Budhistorik (6 bud)
1413799
2 600
1413795
1413794
1 600
1412505
1412461

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.