Madeleine Pyk blandtekniker

261625

PYK, Madeleine (född 1934): (2), Kompositioner, signerade och daterade Pyk -60, blandtekniker på pannåer, ca 19x24 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Madeleine Pyk blandtekniker

Budhistorik (5 bud)
1412713
1 400
1414618
1 300
1412713
1409505
1404769

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.