Per Olof Ultvedt litografi

261620

ULTVEDT, Per Olof (1927-2006): Staketet, signerad PO Ultvedt, 24/55, färglitografi, 64x94 cm

Fack 15

Per Olof Ultvedt litografi
Budhistorik (3 bud)

1410062
500
1413978
500
1410062

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.